Návštěvnost
Chystáme se / novinky
Kontakt

Koulení

26.2.2012 NOVINKA Přípravy, Trvalý odkaz

Začali jsme koulet pro první letošní výpravu. Receprury prošly značným tuningem, tak to snad bude vidět i na úlovcích. 1/3 za náma zaplať pánbůh :-)

Průměrná známka: 2,00

Komentář ke článku (0)

Anketa:Tak už to u vás také vypuklo?
A) ANO 54%
B) JEŠTĚ NENÍ TEN SPRÁVNÝ ČAS 46%
C) UŽ MÁM DÁVNO NAVAŘENO 0%
Hlasovalo 13 čtenářů.

Nedělní dírky

15.2.2012 NOVINKA Články, Trvalý odkaz

 12. 2. jsme se s Blážou vydali na nedělní dírky do Sulkova nedaleko Plzně, na otevření nového soukromého revíru. Na místo jsme dorazili v 8:00 a teplota byla něco málo pod -20°C. Tato voda na nás udělala velice dobrý první dojem. Mělčí rybník o rozloze 4 hektarů, plný pařezišť, obklopený rákosem, situovaný v klidné lokalitě přímo u lesa dával hned znát, že by se mohlo jednat o dravčí vodu. Jen co jsme se rozkoukali a vytipovali fleky, dorazil majitel s vrtákem a rybičkami. Po krátkém pokecu jsme šli okamžitě na věc plni očekávání. Navrtali jsme díry nedaleko porostu u břehu a nastražili rybky. První záběr přišel majiteli po 15minutách, ale štika stačila rybku pustit. Cca v 11:00 vytáhl kolega nedaleko od nás kudlu okolo 50cm. Po té jsme několikrát změnili místo v naději, že už se nám konečně taky poštěstí, ale čas letěl a stále nic. Bohužel se nám nepodařilo přelstít žádného dravce a po 5 hodinách chytání jsme museli zabalit věci a odjet s pocitem, že to určitě začne, jen co vlezeme do auta…  Tušení se samozřejmě naplnilo a se stoupající teplotou vzduchu se zvedala i aktivita ryb, takže se ten den po našem odjezdu ještě slušně nachytalo. Přikládám pro představu alespoň nějaké foto revíru a ryb, i když ne našich……

 Z celé akce mám velice dobrý dojem. Sice jsme skončili bez ryby, ale byl to parádní den strávený na rybách, v přírodě, ve společnosti pohodových lidí. Také musím pochválit parádní zázemí. Svařák a výborné klobásy z udírny přišli vhod. Krom toho cena za chytání na jeden prut je symbolická 100. Na tento revír se určitě ještě v brzké době vrátíme a věřím, že si úspěšně napravíme reputaci :-)
 
Petrův zdar!!!!!
Průměrná známka: 1,25

Komentář ke článku (0)